Zobrazuji všechny 4 výsledky

No Responses

 1. Mr WordPress napsal:

  Hi, this is a comment.
  To delete a comment, just log in and view the post's comments. There you will have the option to edit or delete them.

 2. Monique napsal:

  Nikdy jsem nepoužívala speciální jehlu na stehování. Nenapadlo mě, že by to mohl být takový rozdíl. Jsem nadšená a opravdu se těším na každé další stehování, jak je uvedeno v popisu produktu.

 3. Sarky napsal:

  Dobrý den, prosím budu si šít kabátek ve stylu ower size, spadlé rukávy, zapínání až ke krku, délka ke kolenům, materiál kašmír,jsem silnější a má postava se neustále díky nemoci mění, proto jsem zvolila tento střih, pro každou velikost. Původně jsem myslela bez podšívky, ale vzhledem k materiálu jsem podšívku zvolila. Prosím poradíte mi co, zda vyztužit předek. Nemám s tím to materiál zkušenost, i když šiji řadu let. Děkuji a krásný den. Šárka

 4. Daniela napsal:

  Taška je z krásného pevného plátna a vypadá vážně úžasně!

 5. Vladislava Hrubešová napsal:

  Dobrý den,

  prosím Vás o odborný názor. Šiji kroje, které vyztužuji pouze pevným plátnem. Chci vyzkoušet vaše výztuhy,koupila jsem si menší množství na vyzkoušení. Jen uvažuji, proč jsou žíněnky v podélném (osnovním) směru pružnější než v útkovém směru, který je pevný a nenatahuje se. U krojů se pevné režné plátno vždy kladlo na střih stejně jako sukno, tj. v podélném směru, kde jsou osnovy pevné, nepruží jako útek.Znamená to tedy, že žíněnku mám na střih klást nikoliv po osnově, ale po útku? To by bylo ale nutno pro dlouhé krojové haleny (těžké kabáty) žíněnku střihnout kvůli délce haleny ze dvou částí a ty sešít k sobě. ?
  Velmi Vám děkuji za radu.
  V.Hrubešová

  • Barbora napsal:

   Dobrý den,
   žíněnky je vhodné před použitím vysrážet horkou párou. Jinak se na ni díly pokládají normálně podél po směru vlákna. Ale pokud by Vám to vyhovovalo víc, je to možné i kolmo. Občas se to tak dělá kvůli nižší spotřebě. Nastavení není problém. Mezi útková vlákna patří u těchto žíněnek i pravé žíně, jejichž pevnost je opravdu velká a proto se může zdát, že žíněnky pruží víc po osnově.

 6. Jana Vavřínková napsal:

  Dobrý den,mohu se prosím zeptat,co se týká výztuh- žíněnek, mohou se výrobky,kde jsou použity, šetrě prát v ruce? Děkuji.

 7. Pavla napsal:

  Dobrý den,
  nejsem si jistá, jestli správně rozumím tomu „prodáváno po kusech“. Když chci 0,5 metru, tak mi přijde 5 kousků po 10 cm nebo mi to přijde vcelku?